Wirtualne zwiedzanie

Stare poczciwe fotografie odchodzą w niepamięć. Zostają one wyparte przez nową technologię cyfrową. Można tylko zadać jedno pytanie: czy jest pewne, że cyfrowe zdjęcia będą tak dobre jak te, które jeszcze możemy oglądać w starych rodzinnych albumach?

Fotografia cyfrowa może być obrabiana komputerowo, w związku z czym daje zupełnie nowe możliwości postrzegania świata. Rozwijają się techniki 3D, służące do ukazywania zdjęć trójwymiarowych, a także tworzone są panoramy sferyczne, które pokazują wszystko dookoła. Zdjęcia panoramiczne znajdują coraz szersze zastosowanie w prezentacjach wizualnych zakładów przemysłowych, wnętrz pomieszczeń, wnętrz samochodów, oraz różnego rodzaju obiektów.

Nasza oferta skierowana jest do sklepów, hoteli, biur podróży, szkół, salonów samochodowych, muzeów, domów kultury, restauracji, kościołów oraz wszystkich firm i organizacji które chcą wzbogacić własne prezentacje. Zapraszamy wirtualne zwiedzanie na naszą stronę do obejrzenia możliwości jakie daje nowoczesna fotografia cyfrowa i odpowiednia obróbka zdjęć.